Menu
Your Cart

Hakkımızda

Mersin’de 2012 yılında, ilk ve tek organik marketimizi hizmete açtık. Organik market açma amacımız, kendimizin  sürekli tükettiği organik sertifikalı sağlıklı ürünleri  temin etmekte kolaylık sağlamak ve bizim gibi organik ürünler tüketen kişilere sağlıklı güvenilir ürün bulmaları için hizmet vermekti. Her zaman keşfetmeyi çok seven birisi olarak güvenilir ürün ile beraber doğru, sağlıklı  ve besin değerini artıracak fermente ürünleri 2020 yılı itibariyle üretmeye başladık.

Fermente ve probiyotik ürün üretimindeki amacımız, ikinci beynimiz olan bağırsaklarımızın onarılmasını sağlamak ve sağlıklı besinlerin emilmesini sağlamaktır. Amaç midemizi beslemek olmadığını amaç hücrelerin beslenmesi olduğunu her zaman belirtmekteyiz.

Bunun için fermente içeceğimiz olan Kvass ve çeşitleri ile başlayıp, sonrasında Fermente turşu çeşitleri ile devam etmekteyiz. 2023 yılı itibariyle itibariyle yaklaşık olarak 154 çeşit ürünümüz mevcut, özellikle bebek ekgıda ve takviye ürünler ile organik ürün ile sağlıklı üretime devam ediyoruz. Sürekli sağlıklı yeni ürünleri  projelerimizde mevcut , yakın zamanda yeni ürünler ile devam edeceğiz.

Öncelikle ailem için başladığım bu yolda şu anda herkes için devam etmekteyim.

Her zaman sağlıklı ve güzel günler diliyorum. Sevgiler…

Sara Konya