Menu
Your Cart

Besin Takviyesi ve Diyet Ürünleri

Besin Takviyesi ve Diyet Ürünleri

 

Marka: cey natural
Beluga Mercimeği: Geçmişi M.Ö. 6000 yıllarına dayanan siyah mercimeğin anavatanı Anadolu’dur. Endemik bir tür olan siyah mercimek yerli tohumdan zirai ilaçsız, kimyasal gübresiz olarak yetiştirilmiş. Bütün mahsüllerimize her hasat sonrası pestisit analizi yaptırıyoruz. Pestisit analizi içi..
89,00TL
Marka: cey natural
Karabuğdayımız çiğ olup tabi ki yerli üretimdir. Karabuğdayıçorbalarda, dolmalarda, haşlayarak salatalarınızda, pilav olarak öğünlerinizde tüketebilirsiniz. Pirinç ve bulguru kullandığınız her yerde pirinç ve bulgur yerine kullanabilirsiniz..
87,00TL
Marka: cey natural
Siyah Nohut unu yapımında kullanılan siyah nohutlar, bizim tarafımızdan zirai ilaçsız kimyasal gübresiz yetiştirilmiştir.Siyah Nohut Un; sarı nohut unu gibi çiğsi bit tada sahip değildir. Oldukça lezzetli bir un olup diğer glutensiz unlara göre kullanımı kolaydır.  siyah nohut ununu; poğaç..
93,90TL
Marka: cey natural
Samsun'nun Bafra ilçesinde yetiştirdiğimiz siyah pirinçlerimiz yerli tohumdan ekilmiştir. Zirai ilaçsız, kimyasal gübresiz, tertemiz yetiştirdiğimiz siyah pirinçlermizin öğütülmüş halidir.  Pestisit analizini Test Raporları ve Analiz Sonuçları bölümünden inceleyebilirsiniz. Beyaz piri..
109,00TL
Marka: cey natural
Samsun'nun Bafra ilçesinde yetiştirdiğimiz tombul siyah pirinçlerimiz yerli tohumdan ekilmiştir. Zirai ilaçsız, kimyasal gübresiz, tertemiz yetiştirdiğimiz siyah pirinçlermizin pestisit analizini Test Raporları ve Analiz Sonuçları bölümünden inceleyebilirsiniz. Beyaz pirincin glisemik inde..
109,00TL
Marka: NATURİGA
Organik Klorella Tozu (100gr)%66 Protein ve yüksek D ve B12 vitamini içeren,dünyanın en eski besin kaynaklarından biri olan Klorella(Chlorella) yosunu öğünlerinizi güçlendirinKlorella(Chlorella) yeşil bir alg(yosun) türüdür ve binlerce yıldan günümüze değişmeden gelmiş önemli besinlerden biri olarak..
256,90TL
Marka: Ayhan Ercan
AYHAN ERCAN Kara Mürver Özütü 250mlİçindekiler: Su,Gliserin (E422), Kara Mürver(meyve,çiçek) (sambucus nigra), (Elderberry furit,flower), Propolis..
419,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 134 (12 Sayfa)