Menu
Your Cart

cey natural

Marka: cey natural
Karabuğdayımız çiğ olup tabi ki yerli üretimdir. Karabuğdayıçorbalarda, dolmalarda, haşlayarak salatalarınızda, pilav olarak öğünlerinizde tüketebilirsiniz. Pirinç ve bulguru kullandığınız her yerde pirinç ve bulgur yerine kullanabilirsiniz..
93,00TL
Marka: cey natural
Antalya'nın Elmalı ilçesinde yetiştirdiğimiz siyah nohutlarımızın ekiminde yerli tohum kullanılmıştır. siyah nohut, bir nohut türüdür.Siyah nohut, sarı nohuta göre üç kat daha fazla diyet lif içerir. Karbonhidrat değeri %25 daha düşüktür. Güçlü bir antioksidan kaynağıdır.Siyah nohutu, sarı nohutu ku..
92,50TL
Marka: cey natural
Siyah Nohut unu yapımında kullanılan siyah nohutlar, bizim tarafımızdan zirai ilaçsız kimyasal gübresiz yetiştirilmiştir.Siyah Nohut Un; sarı nohut unu gibi çiğsi bit tada sahip değildir. Oldukça lezzetli bir un olup diğer glutensiz unlara göre kullanımı kolaydır.  siyah nohut ununu; poğaç..
96,00TL
Marka: cey natural
Samsun'nun Bafra ilçesinde yetiştirdiğimiz siyah pirinçlerimiz yerli tohumdan ekilmiştir. Zirai ilaçsız, kimyasal gübresiz, tertemiz yetiştirdiğimiz siyah pirinçlermizin öğütülmüş halidir.  Pestisit analizini Test Raporları ve Analiz Sonuçları bölümünden inceleyebilirsiniz. Beyaz piri..
132,00TL
Marka: cey natural
Samsun'nun Bafra ilçesinde yetiştirdiğimiz tombul siyah pirinçlerimiz yerli tohumdan ekilmiştir. Zirai ilaçsız, kimyasal gübresiz, tertemiz yetiştirdiğimiz siyah pirinçlermizin pestisit analizini Test Raporları ve Analiz Sonuçları bölümünden inceleyebilirsiniz. Beyaz pirincin glisemik inde..
130,90TL
Marka: cey natural
Glutensiz, Mayasız Ekmek Karışımıİçindekiler: kinoa unu, karabuğday unu, siyah nohut unu, keten tohumu, chia, mahlep, karnıyarık otu tozu, karbonat, dut unu, tuzSerimizin ikinci ürünü olan glutensiz, mayasız ekmek karışımımız en çok üretmemizi istediğiniz ürünlerden biriydi. Kendi yetiştirdiğimiz, p..
130,00TL
Marka: cey natural
Beluga Mercimeği: Geçmişi M.Ö. 6000 yıllarına dayanan siyah mercimeğin anavatanı Anadolu’dur. Endemik bir tür olan siyah mercimek yerli tohumdan zirai ilaçsız, kimyasal gübresiz olarak yetiştirilmiş. Bütün mahsüllerimize her hasat sonrası pestisit analizi yaptırıyoruz. Pestisit analizi içi..
116,00TL
Marka: cey natural
İÇİNDEKİLER: Siyah Cin Mısır  ENERJİ VE BESİN DEĞERLERİ (100 g  için) Enerkji ( kcal )                 340/1422 Yağ ( g )                             5,1 Doymuş ..
130,00TL
Marka: cey natural
Siyah fasulyelerimiz Niğde ilinde zirai ilaç kullanılmadan yetiştirilmiştir.Siyah fasulyeyi nerelerde kullanabilirsiniz?Haşlayarak salatalarda kullanabilirsiniz. Yemeğini ve piyazını yapabilirsiniz. Vegan köfte olarak tüketebilirsiniz. Siyah fasulyeyi kek ve tatlı tariflerinizde kullanabilirsiniz...
116,00TL
Marka: cey natural
Limonlu Kek yapımı (+12 Ay) Glutensiz, rafine şekersiz, kinoa unlu, süt ürünsüz, katkısız, koruyucusuz Mucize Tanıtımlar Serimizin çocukları. Hazırlanma süresi 5 dk. sistem süresi 25-30 dakika. Keçiboynuzlu kinoa unlu kekimiz gibi glütensiz bir kek için içiyorsunuz pofudukluğuna ve hacmine çok fa..
140,00TL
Marka: cey natural
Kinoa Cipsi KİKİ 80 gr.İçindekiler: %75 Kinoa, %23 Pirinç, %2 diğer (soğan tozu, sarımsak tozu, tuz)%100 yerli üretim kendi yetiştirdiğimiz kinoalardan üretilmiştir.Kızartma fırınlama yapılmamıştır.İlave yağ içermez.Koruyucu içermez.Katkı maddesi içermez...
91,00TL
Marka: cey natural
Susamı yetiştirir yetiştirmez tahin üretmememizin elbet bir sebebi vardı. Adımızı taşıyan tüm diğer ürünlerimiz gibi tahinimiz de bize göre en iyisi olmalıydı.Üzerine sekiz ay Ar-Ge çalışması yaptığımız tahinimizde bize göre en mükemmel sonuca ulaştık. Üretim parametrelerini optimum düzeyde tutarak ..
250,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)