Menu
Your Cart

Kişisel Bakım ve Temizlik

Kişisel Bakım ve Temizlik
Marka: mayi tuz
Parfüm, Paraben, SLS, SLES ve Petrol gibi zararlı maddeler içermeyen, %100 doğal hammaddeler ile üretilen bulaşık makinesi tuzu, makinanızı koruyup bulaşıklarınızı parlatırken sağlığa zararlı kalıntı bırakmaz.Kireci önleyerek bulaşık makinesinde daha iyi performans ve daha uzun ömürlü kullanım sağla..
65,00TL
Marka: ECOS3
Organik Bebek Çamaşır TemizleyiciORGANİK BEBEK ÇAMAŞIR TEMİZLEYİCİ (30 Yıkama - 1050 ml)Konsantre formülü ve güçlü enzim teknolojisi ile lekeleri kolayca çıkarır, dokuların içine isleyerek kiri, lekeyi ve kötü kokuyu yok eder. Bebeğinizin çamaşırlarını sertleştirmez, yıpratmaz, renklerini korur..
220,00TL
Marka: ECOS3
Organik Bulaşık Makinesi Deterjanı (750 ml)ECOS3 ORGANİK BULAŞIK MAKİNESİ DETERJANI (30 Yıkama - 750 ml)Hepsi bir arada formülüyle güçlendirilmiş Ecos3 Bulaşık Deterjanı, yüksek etkili temizleme özelliğiyle en zor lekelerde dahi mükemmel temizlik sağlar. Parlatıcı etkisiyle Bulaşıklar..
178,00TL
Marka: ECOS3
Organik Çamaşır Deterjanı (750 ml)ECOS3 ORGANİK ÇAMAŞIR DETERJANI (22 Yıkama - 750 ml)Konsantre formülü ve güçlü enzim teknolojisi ile lekeleri kolayca çıkarır, dokuların içine isleyerek kiri, lekeyi ve kötü kokuyu yok eder. Çamaşırı sertleştirmez, yıpratmaz, renklerini korur. Düşük ısılarda bi..
178,00TL
Marka: immu-nat
Ginseng Ekstraktı Nedir ?Ginseng Ekstraktı, Panax Ginseng türünden üretilmektedir. Birçok bilimsel kaynakta da adı geçen ginseng özüdür.Kullanım Önerisi – Nasıl KullanılırGünlük olarak sabah 1 ölçek, akşam 1 ölçek kullanılması tavsiye edilmektedir. (5ml. ölçekli kaşık kutu içerisinde yer almaktadır)..
786,00TL
Marka: immu-nat
Zerdeçal Ekstraktı Nedir ?Zerdeçal Ekstraktı, anavatanı Hindistan olan zerdeçal bitkisinden rizomlarından üretilmektedir. Birçok bilimsel kaynakta da adı geçen zerdeçalın özüdür.Kullanım Önerisi – Nasıl KullanılırGünlük olarak sabah 1 ölçek, akşam 1 ölçek kullanılması tavsiye edilmektedir. (5ml. ölç..
895,00TL
Marka: immu-nat
Zeytin Yaprağı Ekstraktı Nedir ?Zeytin yaprağı Ekstraktı, Zeytingiller (Oleaceae) familyasının meyvesi yenilen Akdeniz ikliminde yetişen zeytin ağacının yapraklarından üretilmektedir. Birçok bilimsel kaynakta da adı geçen zeytin yaprağının (Olea Europaea) özüdür.Kullanım Önerisi – Nasıl KullanılırGü..
826,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)