Menu
Your Cart

Naturiga Organik Kakao Tozu 100g

Naturiga Organik Kakao Tozu 100g

 İlave şeker içermez. Koruyucu, boya gibi doğal olmayan katkı maddeleri içermez.Veganlar için de uygundur.

astadan süte, müsliden keke içine girdiği her şeye mutluluk bulaştıran kakao, en saf ve sağlıklı haliyle Naturiga ile mutfağımıza giriyor.


Naturiga Kakao Tozu üretim aşamasında; nadir bulunan, ince kabuklu, yüksek kaliteli ve doğal aromalı Criollo kakao çekirdekleri el ile toplanıyor, yüksek besin değerini muhafaza etmek, lezzetini artırmak için fermente edilerek, nazikçe kavruluyor.


Organik kakao çekirdeğinden üretilen, faydalarından en iyi şekilde yararlanılması adına rafine şeker ve yağ içermeyen Naturiga Organik Kakao Tozu paketleri hem sağlığımızı korumamıza yardımcı oluyor hem de muhteşem tariflerin lezzetine lezzet katıyor.


Gezegenimizdeki besin değeri en yüksek bitkilerden biri olan kakao, hayatımıza mutluluk katmasının yanı sıra içeriğindeki; yüksek bakır oranı sayesinde hücrelerimizi koruyor, yüksek demir içeriği ile yorgunluk ve halsizlikle savaşıyor, kemik ve diş sağlığını destekliyor, sindirim sistemini güçlendiriyor, kas ağırlığı oluşturmaya yardımcı oluyor.


Naturiga Organik Kakao Tozunu, çikolata içeren tüm tariflerde, çikolata yerine kullanabilir, yulaf, müsli, granola tabağınızın lezzetini güçlendirebilirsiniz. Smoothie ve milkshake, yoğurtlu ve sütlü kahvaltılık, kek, pasta ve muffin, ev yapımı dondurma ve çikolata tüketiminizde, yiyeceğinizin besin değerini arttırabilir, öğünlerinizi zenginleştirebilirsiniz.

 

Serin ve kuru ortamda saklayınız.

Yorum Yap