Menu
Your Cart

Arı Ürünleri

Arı Ürünleri
Marka: UMAY HERBAL
Yüksek rakımlı, geniş çiçek floralı yayla balıdır. Organik Çiçek Balı ürünümüz 500 gr' lık sağlıklı cam ambalajda kullanımınıza sunulmuştur.Bölge : Sivas - Zara - Gürlevik Dağıİçerik : %100 Organik Çiçek BalıGramaj : 500 GrAmbalaj Tipi  : Cam Kavanoz + karton kutuS..
95,00TL
Marka: UMAY HERBAL
Organik Çiçek Balı (Poliflora )İçerik: Organik Sertifikalı Çiçek BalıTip: Çoklu Çiçekli – PolifloraOrganik Arıcılık Kanunu için elverişli ender bölgelerden biri olan Zara yayları yaklaşık 2000 metre rakıma sahiptir. Gündüz ve gece sıcaklık farkları yüksektir. Yüksekliği ve konumu sebebi ile farklı t..
180,00TL
Sözleşmeli arıcılık modeli ile firmamıza bağlı arıcılar tarafından üretilen kestane balı, monoflora yapısındadır. Çok yoğun kestane çiçeklerinden (fageceae familyası, castanea sp. ) elde edilen bu bal, kestane çiçeği yoğunluğu sebebi ile sanıldığının aksine boğaz yakmayan fakat koyu renkli ve sert r..
450,00TL
Marka: UMAY HERBAL
Kafeik Asit , Kafeik Asit Fenil Ester ( CAPE ) gibi fenolik bileşiklerce zengin bu üründe organik tarım kanunu çerçevesinde elde edilen ham propolis kullanılmaktadır. Sivas Zara bölgesinin dağlık alanlarından elde edilen propolisin birçok üstün özelliğini barındırır ve içeriğinde Alkol ve türevleri ..
182,00TL
Marka: UMAY HERBAL
Yüksek rakımlı, geniş çiçek floralı yayla balıdır.Yüksek rakımlı, geniş çiçek floralı yayla balıdır. Organik Çiçek Balı ürünümüz 500 gr' lık sağlıklı cam ambalajda kullanımınıza sunulmuştur.Bölge : Sivas - Zara - Gürlevik Dağıİçerik : %100 Organik Çiçek BalıGramaj : 500..
445,00TL
Marka: UMAY HERBAL
Sivas Zara Gürlevik Dağı yöresinden elde edilen ürünlerimiz, bölgede bulunan geniş flora ve endemik bitkiler sayesinde zengin besin değerlerine ulaşmaktadır. Yaklaşık 2000 m rakımlı bakir dağ bölgesi sayesinde organik şartlara uyum sağlamaktadır.Ürünlerimiz, “5262 sayılı organik tarım kanunu ve orga..
350,00TL
Marka: UMAY HERBAL
Umay Alkol Bazlı Propolisİçeriğinde etil alkol (%99.5 saflıkta gıda alkolu ) ve distile su bulunmaktadır. Organik Ham propolis bu sıvı çözücü ile 1:3 oranında ( 1 birim ham propolis, 3 birim çözücü sıvı) özel yöntemler ile çözdürülmektedir. Özellikle apigenin, krisin, galingin, pinosembrin gibi bile..
101,00TL
Marka: UMAY HERBAL
Umay Su Bazlı Propolisİçeriğinde sadece distile su bulunmaktadır ve hiçbir aşamasında alkol ile teması bulunmamaktadır. Organik Ham propolis bu sıvı çözücü ile 1:3 oranında ( 1 birim ham propolis, 3 birim çözücü sıvı) özel yöntemler ile çözdürülmektedir. Özellikle kafeik asit, CAPE gibi bileşiklerin..
170,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)