Menu
Your Cart

Baharatlar ve tuzlar

Baharatlar ve tuzlar
Marka: baldo
Baldo Saf Salep 20 griçindekiler: Saf salep %100    Salep, yabani olarak yetişen bazı orkide türlerinin toprak altında, fındık- ceviz gibi çeşitli boylarda gelişen yumrularından elde edilmektedir. Orkide yumruları hasat edildikten sonra bazı yörelerde sütte, bazı yörelerde ise su..
226,00TL
Marka: mayi tuz
İyotlu İnce Kaynak Tuzu 2000 Gr%100 Doğal,katkısızdır. Öğütme işlemi rafine edilmeden sadece değirmende yapılır.İnce taneli, sofra tuzu şeklindedir.Tuzluklar da kullanıma uygundur.Tüm tuzlarımızda bir çok mineral gibi iyot mineralide doğal olarak bulunmaktadır. Bu tuzumuzda ektra iyot ilav..
78,00TL
Marka: mayi tuz
İyotlu İnce Kaynak Tuzu 600gr%100 Doğal,katkısızdır. Öğütme işlemi rafine edilmeden sadece değirmende yapılır.İnce taneli, sofra tuzu şeklindedir.Tuzluklar da kullanıma uygundur.Tüm tuzlarımızda bir çok mineral gibi iyot mineralide doğal olarak bulunmaktadır. Bu tuzumuzda ektra iyot ilaves..
45,00TL
Marka: mayi tuz
Mayi Artisan Kekikli Sıvı Tuz Nedir?5000 yıl öncesinin lezzetini ve saflığını günümüze kadar korumuş olan sıvı kaynak tuzumuzu kekiğin eşsiz lezzeti ile buluşturduk ve ortaya lezzetin en pratik halini çıkardık. Tuz ile birlikte kekiği de kullanarak yemeklerinizi lezzetlendirmek ve özel bir dokunuş e..
60,00TL
Marka: mayi tuz
Mayi Artisan Limonlu Sıvı Tuz Nedir?5000 yıl öncesinin lezzetini ve saflığını günümüze kadar korumuş olan sıvı kaynak tuzumuzu limonun eşsiz lezzeti ile buluşturduk ve ortaya lezzetin en pratik halini çıkardık. Tuz ile birlikte limonu da kullanarak yemeklerinizi lezzetlendirmek ve özel bir dokunuş e..
60,00TL
Marka: mayi tuz
Mayi Artisan Sarımsaklı Sıvı Tuz Nedir?5000 yıl öncesinin lezzetini ve saflığını günümüze kadar korumuş olan sıvı kaynak tuzumuzu sarımsağın eşsiz lezzeti ile buluşturduk ve ortaya lezzetin en pratik halini çıkardık. Tuz ile birlikte sarımsağı da kullanarak yemeklerinizi lezzetlendirmek ve özel bir ..
60,00TL
Marka: mayi tuz
Değirmen 110grİçindekiler; İnsan sağlığına faydalı Lityum, Vanadyum, Demir, Kalsiyum, İyot vb. 84 mineralleri içeren, Kırıkkale, Delice bölgesindeki doğal kaynak suyu tuzundan, katkı maddesi ilave edilmeden elde edilmiştir..
45,90TL
Yüzyıllardan beri insan sağlığı üzerindeki etkileriyle dikkat çeken mucizevi bir bitkidir. Organik Gurmem olarak genetiği korunmuş atalık tohumlardan ilaçsız bir şekilde geleneksel tarım ile elde ettiğimiz, doğal yollarla kurutulmuş meyan kökü.Net: 50 grBilgilendirme: Doğal kurutma yöntemiyle kurutu..
31,50TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)