Menu
Your Cart

Bitki Çayları

Bitki Çayları
Marka: lazika
Lazika Siyah Çayımızın, Isparta'nın gülü ile uyumu.Çinliler İmparator Çayı dermiş bu lezzete.Biz sevgi çayı diyoruz. ..
115,00TL
Marka: lazika
Lazika 4 Mevsim Bitki Çayı 100 grLazika'nın 4 mevsim içilebilen, hem sıcak, hem de soğuk enfes olan lezzeti. İçinde Lazika el yapımı yeşil çayımız, hibiskus, Lazika Yayla Çayı, tarçın, kakule, melissa, limon kabuğu gibi özenle seçtiğimiz ve harmanladığımız lezzetler var. Alışkanlık yapacak. Diğer ça..
80,00TL
Marka: lazika
Mayıs sürgünü el yapımı yeşil çayımıza az miktarda bergamot aroması kattık.İyi Çay, iyi aroma ile birleşince şahane oldu. Aroması tam kıvamında..
80,00TL
Marka: lazika
Elma çayının içinde elma olmalı diye düşündük. Bu tek başına bir devrim aslına bakarsanız. Çünkü türk elma çayında elma yok gibi. Isparta'nın en güzel elmalarını kurutup, tarçın, karanfil ve kurutulmuş portakal kabuğu ile harmanladık. Az biraz da doğal keçi boynuzu aroması ile tatlandırdık. Lezzetli..
80,00TL
Marka: lazika
Lazika Çay'ın tadı, Tarçın ve Kuşburnu ile daha da zenginleşti.Tam bir Anadolu Çayı. Tarçın kuşburnunun yoğun tadını tam kıvamına getirdi...
128,00TL
Marka: lazika
Lazika Nar Çayı 100 grNar içeren nar çayı. Sıkılmamış nar çekirdeklerini kuruttuk. Az miktarda hibiskus ile harmanladık.Narın şifasını ve tadını çayımızda bulacaksınız. İki demleme yapabilir, demlenmiş nar çekirdeklerini afiyetle yiyebilirsiniz...
80,00TL
Marka: lazika
Lazika Siyah Çay; Yüksek Köylerden, Mayıs Sürgünü.Katkısız, doğal. Sadece Rize’den. Özel tasarlanmış, doğaya saygılı paketinde.Çayla tanışmanız için bir Lazika güzelliğiBütün çay çeşitlerimiz gibi yüksek köylerden Mayıs sürgünü. Mayıs sürgünü ilk sürgündür. Kış ayından sonra gelen ilk hasa..
156,00TL
Marka: lazika
Lazika Siyah Çay Demlik PoşetLazika'nın temiz ve lezzetli demlik poşet çayı. 48 adet 3.2 gramlık demlik poşet çay. Çay ektraktı, çay aroması, toz çay ve ithal çay içermez. Bildiğiniz Lazika demlik poşet içinde severek kullanacaksız..
75,00TL
Lazika Yeşil Çay 50 grEl emeği göz nuru Yeşil Çayımız.Tarlalardan teker teker toplanan iki buçuk yaprak çaylar, özenle taşımalar, saatlerce elle kavurmak, hepsi küçük bir iyilik için, unutmayacağınız bir güzellik için.Çayımız ruhunuza ve bedeninize iyi gelecek...
110,00TL
Marka: lazika
Lazika Yeşil Çay Limon Otu 50 grEl Yapımı Yeşil Çayımızın lezzeti ve Limon Otunun verdiği doğal limon lezzeti. Limon otu, Melissa’nın yakın akrabası. Limona en yakın doğal tat.  Bununla da kalmıyor bir sürü faydası var. El Yapımı Yeşil Çayımıza aşık olmuş, kırmadık birleştirdik. Mutlu mesut yaş..
80,00TL
Marka: lazika
Lazika Yeşil Çay Portakal ve Tomurcuk Güllü 50 grEl Yapımı Yeşil Çayımız, özenle toplanmış doğal tomurcuk güller ve kurutulmuş Finike Portakalı kabuğu İle horon vuruyor.Yeşil çayın enerjisi, tomurcuk gülün dinginliği ve portakal kabuğunun  esintisi  ile memlekete özgü yepyeni bir lezzet. 1..
80,00TL
Marka: lazika
Lazika El Yapımı Yeşil Çayımızı biliyorsunuz. İşte ona yasemin çiçeği ve tarçın kattık. Tesadüfen bulunan büyük buluşlar gibi, bu çayı bulduk. Mutluyuz, tanışın siz de olacaksınız. Sentetik aroma içermeyen doğal bir lezzet.Her biri ile 3-4 fincan çay içebileceğiniz 15 adet poşet çay var bir kutuda. ..
70,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)