Menu
Your Cart

Zeytin ve Zeytin Yağları

Zeytin ve Zeytin Yağları
Marka: BeOrganic
Aydın yöresi zeytinlerinden soğuk sıkım yöntemle elde edilmiş organik  185 gr zeytinyağı...
198,00TL
Marka: YERLİM
Kullanım önerileri,Yıllık üretim kapasitesinin 1/100’i kadar olabilen bu ürün; zeytin hamurunun üzerinde kendiliğinden biriken yağın maşrapalarla toplanıp, dinlendirilmesi ile elde edilir. Yerel halk arasında şifa yağı olarak bilinir. Yetişkinlerde vücut sağlığı ve güzellik için masaj yağı olarak ve..
170,00TL
Marka: YERLİM
Kullanım önerileri, Kuru baskıdan sonra hamur torbalarına  su verilerek ikinci kez baskıya alınması ile elde edilen ürün; Baskı sonrası el emeği ve ustalıkla kara suyundan ayrıştırılan zeytinyağı, özel tanklarda yeterince dinlendirildikten sonra kağıt filtrelerden geçirilerek kullanıma haz..
182,50TL
Marka: YERLİM
Yarı olgun dönem memecik zeytinlerden soğuk sıkım üretilmiş, maksimum 0,5 asit olan zeytinyağımızı beğenilerinize sunuyoruz.Yarı olgun dönem memecik zeytinlerden soğuk sıkım üretilmiş, maksimum 0,5 asit olan zeytinyağlarımızı beğenilerinize sunuyoruz...
122,00TL
Marka: YERLİM
Olgun dönem memecik zeytinlerinden üretilmiş, soğuk sıkım sonrasında kağıt filtreden geçirilmiştir.Soğuk sıcak, etli etsiz her türlü yemeğin tadına tat katacak bu zeytinyağı; Olgun zeytin meyvesinin yumuşak tadını sevenlerin vazgeçemediği bir lezzet...
440,00TL
Marka: YERLİM
Taş değirmende ezilip, torbalara doldurularak, geleneksel sıkım sistemi ile elde edilen zeytinyağları, seperasyon/ ayrıştırma işleminden geçirilmiştir. Soğuk sıkım olarak nitelendirilmezler. Klasik zeytinyağı tebliğine uygun olarak asitlik standardına göre derecelendirilerek sızma veya sofralık 1. N..
122,00TL
Marka: YERLİM
Değirmen Çiftliği’nde bu yıl ‘ERKEN HASAT ZEYTİNYAĞI’ üretimine EYLÜL’de başladık. Dalından kasalara özenle toplanan yemyeşil ‘Memecik’ çeşidi zeytin taneleri hiç beklemeden yağhaneye getirildi. Yapraklarından ayrıştırıldı. Tertemiz kaynak suyu ile yıkanarak taşta ezildi, 23 derecede hamuru yoğ..
468,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)