Menu
Your Cart

Tahıl Ürünleri ve Un Çeşitleri

Tahıl Ürünleri ve Un Çeşitleri
Marka: cey natural
Siyah Nohut unu yapımında kullanılan siyah nohutlar, bizim tarafımızdan zirai ilaçsız kimyasal gübresiz yetiştirilmiştir.Siyah Nohut Un; sarı nohut unu gibi çiğsi bit tada sahip değildir. Oldukça lezzetli bir un olup diğer glutensiz unlara göre kullanımı kolaydır.  siyah nohut ununu; poğaç..
96,00TL
Marka: cey natural
Samsun'nun Bafra ilçesinde yetiştirdiğimiz siyah pirinçlerimiz yerli tohumdan ekilmiştir. Zirai ilaçsız, kimyasal gübresiz, tertemiz yetiştirdiğimiz siyah pirinçlermizin öğütülmüş halidir.  Pestisit analizini Test Raporları ve Analiz Sonuçları bölümünden inceleyebilirsiniz. Beyaz piri..
132,00TL
Marka: cey natural
Samsun'nun Bafra ilçesinde yetiştirdiğimiz tombul siyah pirinçlerimiz yerli tohumdan ekilmiştir. Zirai ilaçsız, kimyasal gübresiz, tertemiz yetiştirdiğimiz siyah pirinçlermizin pestisit analizini Test Raporları ve Analiz Sonuçları bölümünden inceleyebilirsiniz. Beyaz pirincin glisemik inde..
130,90TL
Marka: BeOrganic
İÇİNDEKİLER: Organik Buğday Unu, Orgnik Kuru Soğan, Organik Havuç, Organik Isırgan Otu, Organik Taze Kapya Biber, Organik Yoğurt, Organik Kuru Nane, Organik Ekşi Maya GLUTEN İÇERİR. Net 200 GRKATKISIZKORUYUCUSUZYERLİ ÜRETİM..
85,00TL
Marka: BeOrganic
İÇİNDEKİLER: Organik Karabuğday Unu, Organik Ekşi Maya, Organik Ev Yoğurdu, Kaya Tuzu, Organik Domates Salçası, Organik Biber Salçası, Organik Soğan, Organik Nane GLUTEN İÇERMEZ...
141,00TL
Marka: BeOrganic
İÇİNDEKİLER: Organik Buğday Unu, Orgnik Kuru Soğan, Organik Havuç, Organik Isırgan Otu, Organik Taze Kapya Biber, Organik Yoğurt, Organik Kuru Nane, Organik Ekşi Maya GLUTEN İÇERİR. Net 800 GRKATKISIZKORUYUCUSUZYERLİ ÜRETİM..
286,00TL
Marka: Ayhan Ercan
BIOFOOD Organik Psyllium İçecek Tozu (Karnıyarık Otu Tozu) 250grİçindekiler: %100 Organik Karnıyarık Otu Tohumu Kabuğu (Plantago Ispagula)Kullanım Şekli: Günde 1 ya da 2 kez yemeklerden önce 1 ölçek (4-5g) sıvı içecek içine ilave edip iyice karıştırıp beklemeden tüketebilirsiniz. Tavsiye edilen mikt..
359,00TL
Marka: cey natural
Limonlu Kek yapımı (+12 Ay) Glutensiz, rafine şekersiz, kinoa unlu, süt ürünsüz, katkısız, koruyucusuz Mucize Tanıtımlar Serimizin çocukları. Hazırlanma süresi 5 dk. sistem süresi 25-30 dakika. Keçiboynuzlu kinoa unlu kekimiz gibi glütensiz bir kek için içiyorsunuz pofudukluğuna ve hacmine çok fa..
140,00TL
Marka: cey natural
Karabuğday unu; çiğ karabuğdayın öğütülmüş halidir.Kek, kurabiye, ekmek, krep yapımı gibi unun kullanıldığı her yerde kullanabilirsiniz.Diğer unlarla karıştırarak ya da tek başına kullanabilirsiniz...
92,00TL
Marka: cey natural
Kinoa ezmesi; kinoanın fiziksel olarak ezilmiş halidir.Kinoa ezmesini süte yoğurda karıştırıp tüketebilirsiniz.Kinoa ezmesini yumurta ve birazcık süt ya da su ile pişirip içerisine tercihinize göre peynir ve baharat ekleyip kahvaltıda tüketebilirsiniz.             ..
70,00TL
Marka: cey natural
Kinoa Unlu Kek Karışımı (+12 Ay)Glutensiz, rafine şekersiz, kinoa unlu, süt ürünsüz, katkısız, koruyucusuz mucize bir karışım sunuyoruz size. Hazırlanma süresi 5 dk. Pişirme süresi 25-30 dakika.Glutensiz bir kek olmasına rağmen iç dokunun pofudukluğuna ve hacmine çok şaşıracaksınız. RRahatlıkla söyl..
140,00TL
Marka: cey natural
Antalya ve Eskişehir bölgesinde; zirai ilaçsız, kimyasal gübresiz yetiştirdiğimiz kinoalarımızın glutensiz ürünlerin işlendiği tesisimizde öğütülmüş halidir. Kendi imalathanemizde paketlenmektedir. Önemli bir noktada, kinoa unu yapılmadan önce, kinoalarımız en az 6-7 kez yıkanmaktadır. Kinoalar..
204,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)