Menu
Your Cart

İçecekler

İçecekler
Beferment Organic Pancar Kvass Acılı 500 ML
Yeni
Marka: BEFERMENT
Kırmızı pancarın fermantasyonu ile oluşan probiyotik bir içecektir. Beypazarın'dan getirttiğimiz organik sertifikalı pancarların içerisine eklediğimiz tuz ve içme suyu ile fermente olmuş pancar mayası ekliyoruz. Böylece fermantasyonun oluşması için belli bir süre beklettikten sonra kvasslarımızı şiş..
140,99TL
Marka: Ayhan Ercan
Instant Kahve (75 gr) - MaCafeİçindekiler: Suda çözünür Instant kahve, maca kökü tozu..
130,00TL
Marka: lazika
Lazika 4 Mevsim Bitki Çayı 100 grLazika'nın 4 mevsim içilebilen, hem sıcak, hem de soğuk enfes olan lezzeti. İçinde Lazika el yapımı yeşil çayımız, hibiskus, Lazika Yayla Çayı, tarçın, kakule, melissa, limon kabuğu gibi özenle seçtiğimiz ve harmanladığımız lezzetler var. Alışkanlık yapacak. Diğer ça..
80,00TL
Marka: lazika
Lazika Nar Çayı 100 grNar içeren nar çayı. Sıkılmamış nar çekirdeklerini kuruttuk. Az miktarda hibiskus ile harmanladık.Narın şifasını ve tadını çayımızda bulacaksınız. İki demleme yapabilir, demlenmiş nar çekirdeklerini afiyetle yiyebilirsiniz...
80,00TL
Marka: lazika
Lazika Siyah Çay Demlik PoşetLazika'nın temiz ve lezzetli demlik poşet çayı. 48 adet 3.2 gramlık demlik poşet çay. Çay ektraktı, çay aroması, toz çay ve ithal çay içermez. Bildiğiniz Lazika demlik poşet içinde severek kullanacaksız..
75,00TL
Marka: lazika
Lazika Yeşil Çay Limon Otu 50 grEl Yapımı Yeşil Çayımızın lezzeti ve Limon Otunun verdiği doğal limon lezzeti. Limon otu, Melissa’nın yakın akrabası. Limona en yakın doğal tat.  Bununla da kalmıyor bir sürü faydası var. El Yapımı Yeşil Çayımıza aşık olmuş, kırmadık birleştirdik. Mutlu mesut yaş..
80,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)