Menu
Your Cart

Sızma, Pekmez ve Nektarlar

Sızma, Pekmez ve Nektarlar
Beferment Organic Dut Özü 285 CC
Yeni
Marka: BeOrganic
Ürünlerimizde hiçbir katkı maddesi ve kıvam artırıcı bulunmamaktadır .Sağlığınız için soğuk pres ile dolduruyoruz. Ayrıca Karadut özünü sos olarak ve pastalarınızda da kullanabilisiniz.Karadutun en önemli özelliği organik tek meyve olmasıdır. ..
113,50TL
Marka: BEFERMENT
Beferment Organik Keçiboynuzu Özü 350 ccKeçiboynuzunun faydaları saymakla bitmez. Bağışıklığı güçlendirerek olası Kış hastalıklarından vücudu koruyan ve içerdiği Kalsiyum nedeniyle de kemikleri güçlendiren bu gıdayı düzenli tüketmek vücudun direncini ve sıhhatini korur. Doğal beslenmeye gönül vermiş..
98,00TL
Beferment Organic Üzüm Pekmezi 600 g Beferment Organic Üzüm Pekmezi 600 g
Yeni
Marka: BEFERMENT
İçerdiği karbonhidratlar ve minerallerin etkisiyle vücudumuz için çok faydalı bir gıda olan Üzüm Pekmezi, yüzyıllardır mutfaklardaki yerini muhafaza ediyor. Enerji vermesiyle ünlü olan bu özel pekmez, takviye bir yiyecek olmasının yanı sıra öğünlerinizde besleyici temel bir gıda olarak da yerini alı..
185,00TL
Marka: cey natural
Susamı yetiştirir yetiştirmez tahin üretmememizin elbet bir sebebi vardı. Adımızı taşıyan tüm diğer ürünlerimiz gibi tahinimiz de bize göre en iyisi olmalıydı.Üzerine sekiz ay Ar-Ge çalışması yaptığımız tahinimizde bize göre en mükemmel sonuca ulaştık. Üretim parametrelerini optimum düzeyde tutarak ..
250,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)