Menu
Your Cart

Turşu ve Sirke

Turşu ve Sirke
Beferment Organic Alıç Sirkesi 500 ml
Yeni
Marka: BeOrganic
İçindekiler: Organik Alıç Sirkesi Organik alıç meyvelerinden doğal fermente yöntemiyle üretilmiştir. Bu yüzden tortu yüzeyde ana adı verilen tabaka oluşabilir. Ürünün doğal yapısından kaynaklanan bu durum bozulma belirtisi değildir...
110,00TL
Beferment Organic Alıç ve Elma Sirkesi 500 ml
Yeni
Marka: BeOrganic
Organik meyvelerden doğal fermente yöntemiyle üretilmiştir. Bu yüzden tortu yüzeyde ana adı verilen tabaka oluşabilir. Ürünün doğal yapısından kaynaklanan bu durum bozulma belirtisi değildir...
205,00TL
Marka: BEFERMENT
Beferment Organik Beetkraut Pancar Turşusu 660 grİçindekilerOrganik kırmızı pancar, Kaya tuzu, içme suyu.Beetkraut organik kırmızı pancarın yalnızca tuz ile ovulup fermante edilmesiyle hazırlanmış Lakto fermante turşudur. Probiyotik açıdan ve antioksidan olarak zengin olan bu turşuyu doğrudan tük..
180,00TL
Marka: BEFERMENT
Beferment Organik Elma Sirkesi *Zerdeçal ve Zencefil Özlü* 500 Ml. +2 Yaşİçindekiler: Organik Elma, Organik Zencefil Özü, Organik Zerdeçal ÖzüBu ürün organik sertifikası alınmış, ilaç kullanılmamış meyvelerin, uzun süreli bekletilip fermente edilmesi ile üretilmiştir.İçinde hiç bir katkı maddesi kul..
190,00TL
Marka: BEFERMENT
Beferment Organik Saurkraut Sade Ekşi Lahana Turşusu 660 grİçindekilerOrganik beyaz lahana, Kaya tuzu, içme suyu.Ekşi lahana turşusu özellikle Almanya'da Sauerkraut adı ile ile bilinir. Lahanın yalnızca tuz ile ovulup fermante edilmesiyle hazırlanmış Lakto fermante turşudur. Probiyotik açıdan zengin..
180,00TL
Marka: BEFERMENT
Beferment Organik Saurkraut Zerdeçallı ve Karabiberli Ekşi Lahana Turşusu 660 grİçindekilerOrganik beyaz lahana, Kaya tuzu, Organik Zerdeçal, Organik Karabiber ve  içme suyu.Ekşi lahana turşusu özellikle Almanya'da Sauerkraut adı ile ile bilinir. Lahanın yalnızca tuz ile ovulup fermante edilmes..
186,50TL
Marka: BEFERMENT
BEFERMENT ORGANİK ZERDEÇAL & ZENCEFİL ÖZLÜ ELMA SİRKESİ 250 CC İÇİNDEKİLER ; ORGANİK ELMA SİRKESİ , ORGANİK BAL , ORGANİK PROPOLİS, ORGANİK ZENCEFİL ÖZÜ , ORGANİK ZERDEÇAL ÖZÜ ..
112,00TL
Marka: mayi tuz
İyotlu İnce Kaynak Tuzu 600gr%100 Doğal,katkısızdır. Öğütme işlemi rafine edilmeden sadece değirmende yapılır.İnce taneli, sofra tuzu şeklindedir.Tuzluklar da kullanıma uygundur.Tüm tuzlarımızda bir çok mineral gibi iyot mineralide doğal olarak bulunmaktadır. Bu tuzumuzda ektra iyot ilaves..
45,00TL
Marka: mayi tuz
Sofrada Öğütme Kaynak Tuzu 500grTurşu kurma, zeytin yapımı gibi her türlü salamura da kullanılabilir.Değirmen ile bütün öğünlerinizde güvenle kullanabilirsiniz.Eksta iyot ilave edilmemiştir. 1,43 mg/kg doğal iyot minerali bulunmaktadır.Hiç bir şekilde rafine edilmemiştir, katkısızdır.Tüm t..
30,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)