Menu
Your Cart

THE LİFECO

Marka: THE LİFECO
The LifeCo Bentonit Sıvısı 1000 mlİçindekiler: Kalsiyum bentonit kili (E558) %10, Sodyum bikarbonhidrat (E500) %0.2, Saf su %89.8 Kullanım Şekli: Sabah ve akşam yemekten 1 saat önce veya 2 saat sonra, günde 2 kere 60 ml (5 yemek kaşığı) ya da doktorunuzun önerdiği miktarda ve  şe..
299,90TL
Marka: THE LİFECO
The LifeCo Organik Hindistan Cevizi Yağı 150 mlİçindekiler: %100 Organik Hindistan cevizi yağı. Soğuk sıkım olarak üretilmiştir.   Kullanım Biçimi: Mutfakta yemeklerinizde kek, pasta, tatlı yapımında kullanabilirsiniz. Bunun haricinde: nemlendirici, saç maskesi, masaj y..
97,90TL
Marka: THE LİFECO
The LifeCo Organik Hindistan Cevizi Yağı 337 mlİçindekiler: %100 Organik Hindistan cevizi yağı.  Soğuk sıkım olarak üretilmiştir.  Kullanım Bilgisi: Mutfakta yemeklerinizde kek, pasta, tatlı yapımında kullanabilirsiniz. Bunun haricinde: nemlendirici, saç maskesi, masaj ..
139,90TL
Marka: THE LİFECO
Çikolatanın hammaddesi olarak bildiğimiz kakao, kakao meyvesinden elde edilir. TheLifeCo Organik Kakao Çekirdeği, Criollo cinsi kakaodan elde edilmiştir. Criollo, lezzetli bir aromaya sahip, nadir yetiştirilen ve kaliteli çikolataların yapımında kullanılan bir kakao türüdür. TheLifeCo Orga..
49,90TL
Marka: THE LİFECO
TheLifeCo Avokado Yağı 250 mlHer geçen gün doğru beslenme bilincinin artmasıyla insanlar, avokado yağı, zeytinyağı gibi bitkisel yağ seçeneklere yöneliyor.Avokado yağı avokadonun, kabuğundan ayrılmış meyvesinden preslenen bir yağdır. Satın alırken soğuk preslenmiş versiyonu tercih ettiğinizden ..
335,00TL
Marka: THE LİFECO
Kıymetli içerikler yönünden zengin Chia, Meksika ve Guatemala’ya özgü, eski Aztekler ve Mayalar için temel bir besindir. “Chia” eski Maya dilinde “güç” demektir.Gluten içermeyen bu tohumlar çok yönlüdür. Islatılıp yulaf lapasına eklenebilir, puding haline getirilebilir, unlu mamullerde kullanılabili..
89,00TL
Marka: THE LİFECO
TheLifeCo Glukozamin, kondroitin sülfat, akgünlük ekstresi, yumurta kabuğu ve zarı içeren takviye edici bir gıdadır...
444,50TL
Marka: THE LİFECO
TheLifeCo Happybiota Probiyotik Takviye Edici Gıda - Alerji TheLifeCo Happybiota 30 kapsül nedir?12 farklı probiyotik mikroorganizma, inülin (prebiyotik bileşen) içeren probiyotik takviyesidir.TheLifeCo Happybiota’nın her kapsülünde 10 milyar aktif probiyotik mikroorganizma bulunur. Bağırsakta ..
549,50TL
Marka: THE LİFECO
TheLifeCo Happyflora Probiyotik Takviye Edici Gıda - Sindirim TheLifeCo Happyflora 30 kapsül nedir?8 farklı probiyotik mikroorganizma, inülin (prebiyotik bileşen) içeren probiyotik takviyesidir.TheLifeCo Happyflora’nın her kapsülünde 10 milyar aktif probiyotik mikroorganizma bulunur. Bağırsakta..
544,50TL
Marka: THE LİFECO
TheLifeCo Happyshape Probiyotik Takviye Edici Gıda - Fit&Slim TheLifeCo Happyshape 30 kapsül nedir?12 farklı probiyotik mikroorganizma, inülin (prebiyotik bileşen) içeren probiyotik takviyesidir.TheLifeCo Happyshape’in her kapsülünde 10 pmilyar aktif probiyotik mikroorganizma bulunur. Bağır..
544,50TL
Marka: THE LİFECO
TheLifeCo Kolajenli Yulaf & Kuruyemişli Müsli - 300grTheLifeCo Kolajenli Yulaf& Kuruyemişli Müsli içeriğindeki meyve ve diğer besin ögeleri ile lezzetli ve doyurucu bir öğün tüketirken vücudunuza 3,4g kolajen almanızı da sağlar.TheLifeCo Kolajenli Yulaf& Kuruyemişli Müsli’nin 4..
69,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)